Spelers toernooi 17 september Dordrecht

Zoek je naam en klik door naar het speelschema

Het schema is een pdf bestand.
Je kan dit bestand zelf opslaan bijv op je smartphone of tab dan heb je het schema altijd bij de hand.


Poule A Dames Dubbel
DD1 Ilse Bakker Monica de Groot BC Alblasserdam/BC Network
DD2 Eca van Schaik Denise Blijleven BC Maassluis
DD3 Mayumi Paliama Cora van der Linden DBC Space Shuttle
DD4 Lisa Tjeertes Kirsten Delen DBC Space Shuttle/Quo Vadis
DD5 Eline van 't Verlaat Elly van Bodegraven De Treffers/Vale Ouwe
DD6 Gisela Lader Patricia Nuijten VTO
DD7 Judith Kruithof Mary Plooy VTO
Speelschema

Poule B Dames Dubbel
DD1 Suvarna Sanches Natasja Boer BC Alblasserdam/BC Network
DD2 Willemijn Noordermeer Truus Boes BC Network
DD3 Ilse Pannekoek Sisca van Hoogdalem BC Wammes
DD4 Marion Djankova Roxane Kroon DBC Space Shuttle
DD5 Annita Oolbekkink Danielle Riemersma DBC Space Shuttle / Quo Vadis
DD6 Jessica Wesselius Tess Reinders Quo Vadis
DD7 Janine Koning Barbara Stremmelaar VOG Amersfoort
DD8 Astrid van der Ree Melanie Zaal VTO
Speelschema

Poule C Heren Dubbel
HD1 Nathan van Dijke Robin van Gameren BC Alblasserdam
HD2 Raymond Hogendorp Jim Malcorps BC Maassluis
HD3 Tom Hofman Niels Dorst BC Network
HD4 Patrick Vuik Joris Baas DBC Space Shuttle/BC Alblasserdam
HD5 Mike Kruijsdijk Frits Ranke VOG Amersfoort
HD6 Frank Korpershoek Sven Lakerveld VTO/Quo Vadis
Speelschema

Poule D Heren Dubbel
HD1 Ton Koot Maarten Soeteman BC Maassluis
HD2 Wout de Groot Pian Surit BC Network
HD3 Marco van Gameren Erik Kemkes BC Wammes
HD4 Fred Timmer Chun-Huei Duong DBC Space Shuttle
HD5 Bas Janssen Pascal Weeda DBC Space Shuttle
HD6 Tim Tiemessen Lars Gunter POB
Speelschema

Poule E Heren Dubbel
HD1 Diego Almazan Remco Mulder BC Strijen
HD2 Ruud Reniers Gerrit van Driel DBC Space Shuttle
HD3 Marc Kleijnen Nick van Oosten DBC Space Shuttle
HD4 Johan Pruijssers Youri Leenman DBC Space Shuttle/BC Network
HD5 Folkert Blaauw Mark van Tilburg TFS
HD6 Patrick den Os Richard Dahler VTO/Quo Vadis
Speelschema

Poule F Gemengd Dubbel
GD1 Ilse Bakker Nathan van Dijke BC Alblasserdam
GD2 Denise Blijleven Raymond Hogendorp BC Maassluis
GD3 Monica de Groot Niels Dorst BC Network
GD4 Lisa Tjeertes Frank Korpershoek DBC Space Shuttle/VTO
GD5 Jessica Wesselius Sven Lakerveld Quo Vadis
GD6 Patricia Nuijten Patrick den Os VTO
Speelschema

Poule G Gemengd Dubbel
GD1 Nynke Visser Robert van der Duijn Schouten BC Alblasserdam
GD2 Eca van Schaik Maarten Soeteman BC Maassluis
GD3 Kitty Kuiper Jerry Kwestro BC Strijen
GD4 Cora van der Linden Fred Timmer DBC Space Shuttle
GD5 Eline van 't Verlaat Patrick Vuik De Treffers/DBC Space Shuttle
GD6 Gisela Lader Diego Almazan VTO/BC Strijen
GD7 Judith Kruithof Tim Tiemessen VTO/POB
Speelschema

Poule H Gemengd Dubbel
GD1 Natasja Boer Pian Surit BC Network
GD2 Ilse Pannekoek Erik Kemkes BC Wammes
GD3 Gaby van Rijssel Mike Romijn DBC Space Shuttle
GD4 Rianne van Bruggen Koen Schilders PBC
GD5 Tess Reinders Niels Braam Quo Vadis/PBC
GD6 Sara de Lodder Frans van Oort Sla je Slag Ameide
GD7 Barbara Stremmelaar Frits Ranke VOG Amersfoort
Speelschema

Poule I Gemengd Dubbel
GD1 Suvarna Sanches Wout de Groot BC Alblasserdam/BC Network
GD2 Sisca van Hoogdalem Marco van Gameren BC Wammes
GD3 Mayumi Paliama Bas Janssen DBC Space Shuttle
GD4 Roxane Kroon Ruud Reniers DBC Space Shuttle
GD5 Janine Koning Mike Kruisdijk VOG Amersfoort
GD6 Mary Plooy Reinier Hamelink
Speelschema

Poule J Gemengd Dubbel
GD1 Truus Boes Youri Leenman BC Network
GD2 Willemijn Noordermeer Mark van Tilburg BC Network/TFS
GD3 Marion Djankova Johan Pruijssers DBC Space Shuttle
GD4 Annita Oolbekkink Marc Kleijnen DBC Space Shuttle
GD5 Danielle Riemersma Remco Mulder Quo Vadis/BC Strijen
GD6 Marjolein Streur Folkert Blaauw TFS
GD7 Elly van Bodegraven-Vermeul Michel Karten Vale Ouwe/DBC Space Shuttle
Speelschema


© 2007 - 2022 Welkom, U bent de 92215e bezoeker.